Дипломы и курсовые
 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   |   ПОСЛУГИ, ЦІНИ, ГАРАНТІЇ, ТЕРМІНИ   |   ПРО НАЦІОНАЛЬНУ БІБЛІОТЕКУ ВЕРНАДСЬКОГО   |   ЛІНКИ   | 
|   МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ    |    ФОРМА ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ    |   КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ   |   Р   |
 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Як не втратити гроші при замовленні освітніх послуг

Кризи 2008-2009 рр. та 2014-2018 рр. призвели до появи і значного поширення шахрайських схем при замовленні дипломних, курсових, кандидатських та інших подібних робіт.

Сайтів, що професійно надають освітні послуги - незначний відсоток, а при пошуку та оформленні замовлень "напряму" з авторами ніколи неможливо передбачити, чим закінчиться таке звернення за допомогою. Віддаєте їм свої гроші, а далі взагалі нічого не отримуєте, або отримуєте дуже погану роботу, яку автор відмовляється доопрацьовувати, а найчастіше взагалі пропадає. Багато хто з поганих авторів ще й лаються! В інтернеті можна прочитати чимало скарг на таких поганих авторів. Що цікаво, на сайтах у всіх написано, що у них працюють професіонали, викладачі, кандидати та доктори наук. Це, так би мовити, фасад, те, що повинен бачити потенційний замовник.

Фірми, що користуються дистанційними авторами - лихо. Хоча виглядає, на перший погляд все чудово. "У нас працюють 2000 авторів з усіх спеціальностей". Так написано на першій сторінці на цілому ряді сайтів. Уявляєте собі 2000 авторів? Це для наочності приблизно 10 щільно заповнених вагонів в метро. Будьте впевнені, що все це дистанційні автори, віртуальні тобто. Якщо замовите у таких диплом - можуть підвести в будь-який момент.

Заглибимося трохи в історію дипломно-рефератного бізнесу. Перші фірми з написання дипломних робіт в Україні почали з'являтися наприкінці 1990-х років. До цього фірм не було, студентам допомагали лише автори-одиначки. Відкрию секрет, що 99% фірм, які пишуть, що вони працюють більше 15 років - просто займаються обманом. До 2004 року кількість таких фірм можна було перерахувати на пальцях однієї руки. У 2007 р. кількість фірм теж можна було перерахувати по пальцях (задіюючи вже обидві руки і обидві ноги). Деякі мали по декілька офісів (найбільша - 8 офісів). У 2008 році почалася криза. З одного боку, у студентів стало менше грошей і це почало тиснути на попит - він зменшувався. У цей період стало популярним здавати гроші безпосередньо до вишу і вирішувати всі питання там. Це ще більше придавило попит. А ось пропозиція виросла. Ні. Не в рази. У 1000 разів зросла. Чому так сталося? Тут позначився ряд факторів. Так, раніше студенти закінчували виш і йшли кудись працювати. Криза призвела до стрімкого скорочення робочих місць: у першу чергу майже перестали брати на роботу саме випускників вишів, залучаючи натомість кадри з досвідом роботи. Вакансії звичайно були, але не для всіх. І зарплату пропонували дуже маленьку. Як на таке піти вчорашньому студенту? Як заробити на життя? Відкрити бізнес з написання дипломів та рефератів - це один з легких, на перший погляд, методів заробітку, що знайомий студенту краще. Вкладень ніяких не потрібно. Якщо не відкривати офіс, то достатньо комп'ютера і виходу в Інтернет. Ах, так - бажаний ще сайт. У цей час сталося вибухове зростання в Інтернеті - кількість сайтів будь-якої тематики збільшувалася як на дріжджах. Не виключенням стали й сайти з написання курсових, дипломних робіт, контрольних, рефератів, дисертацій. Якщо раніше необхідним атрибутом фірми була офіційна реєстрація і офіс, то в умовах Інтернету можна було ніяк не реєструватися, а просто зробити сайт та відкрити карту банку. Все, можна працювати. Інтернет дав нові можливості для розвитку цього ринку, але і призвів одночасно до наявності великих перекосів та небезпеки.

Отже, сайтів з написання робіт для студентів останнім часом відкрилося безліч. Пошукова система Google при запиті "Диплом на замовлення" видає тисячі сторінок посилань на різні сайти. Контори у видачі бувають різні: реальні та віртуальні, ті, які насправді виконують замовлення, і ті, яких не існує зовсім, тобто - шахраї. Який результат з найбільшим ступенем ймовірності отримає студент, який зробив замовлення дипломної роботи в такій неіснуючій фірмі?

Якщо люди спочатку йдуть на обман, виходить, обман їм зручний і вигідний. Мета - отримати гроші і зникнути (в гіршому випадку) або ж робити все абияк і по мінімуму (у кращому). Відповідальності ж ніякої немає.

Як вберегтися від цього?

Не оплачуйте великих передплат, якщо все-таки замовляєте дистанційно. Просіть, якщо дозволяють терміни виконання замовлення, для початку виконати пункт 1.1, написати список літератури, план. І за це платите невелику суму. (Більшість шахраїв і не захочуть так працювати. Їм нецікава така маленька сума). А отримавши вищеперелічене, перевірте на якість, на плагіат, прочитайте уважно і тільки якщо все влаштовує, робіть замовлення далі. Краще теж поетапно.

Буває й так: студент сплачує передплату 30-50%. У призначений день йому повідомляють, що дипломна робота готова і просять внести всю суму. А після її внесення пропадають. У підсумку студент втрачає всю сплачену вартість.

Проте ви завжди знайдете на їх сайтах масу позитивних відгуків про їхні послуги. "Тисячі задоволених клієнтів". І жодного нейтрального або негативного відгуку або коментаря! Але ж так не буває навіть у дуже добрих організацій. Завжди хоча б 1 з 50 замовників залишається в тій чи іншій мірі незадоволеним в силу різних причин (і далеко не завжди обов'язково, що це наслідок погано виконаної роботи).

А як же потрапляють туди такі відгуки? Придивіться уважніше і спробуйте дати свій відгук. У Вас нічого не вийде! Виявляється, що за фактом відгуки може писати лише господар сайту, або модератор. Далі, я думаю, вам зрозуміло.www.diplom.in.ua